Жарқын, сәнді белдемше
Гүлді суреті бар қызыл түсті, Қызыл түсті ендірмелер, Жалпақ пішім, орташа пішім. Сыдырмамен жабылатын, ұзындығы макси.
Түрік өндірушілерінен
Бұйымның түрі: Мақта
Өлшемі: S (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел көлемі: 72 см
Санның көлемі: 98 см
Бұйымның ұзындығы: 86 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Өнімнің ұзындығы | 86 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸





