Белдігі бар әйелдер белдемшесі
Қыша түсті, мақта, белдік, белдік ілмектері (белдік кіреді), 4 қалта, миди ұзындығы, түзу кесілген. Бүйіріндегі найзағай. Тік жиек
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Түсі: Қыша
Өлшем: S/М (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленді)
Бұйымның ұзындығы: 57 см
Бел орамасы: 68 см
Санның айналасы: 94 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қыша |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 57 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S/M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸






