Тіке пішілген сәнді әйелдер белдемшесі
Ақ, стрейч, артқы жағы тілінген, артқы жамау қалталарында тойтармалары бар Блесткилерден тігілген кесте.
Алдыңғы жағында 2 қос сырғымалы қалта.
Белдікке арналған кең ілмектері бар белдік (белдік жиынтықта)
Жасырын сыдырма және түймелі ілгек, тік жиек
Тік пішім, орташа пішім, бүйірлік ендірмелер
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 74 см
Жамбас шеңбері: 100
Бұйымның ұзындығы: 52 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Стретч |
| Құрамы | 65% Созылу, 35% Мақта |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Кесте, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 52 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸





