Жеңіл, ыңғайлы тік пішімде
Жеңдері қысқа (шынтаққа дейін) әйелдер көйлегі
Тақтада, түймелерде
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Бозғылт қызғылт
Өлшемдері:
L / XXl (52-54 белгіленген ресейлік өлшем)
Кеуде қуысы: 106 см
Бел орамасы: 86 см
Санның айналасы: 112 см
Бұйымның ені: 62 см (124 см)
Бұйымның ұзындығы: 74 см
Өлшем:
XXL (54-56 - белгіленген ресейлік өлшем)
Кеуде қуысы: 110 см
Бел орамасы: 92 см
Санның айналасы: 118 см
Бұйымның ені: 64 см (128 см)
Бұйымның ұзындығы: 76 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Стильдер | Ұзартылған |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | 2XL-3XL |
| Түсі | Қызғылт |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Жейде жағалы |
| Көйлек жағасының түрі | Түймелі |
| Жең фасоны | Шынтаққа дейін |
| Стиль | Классикалық |
| Бекіткіш | Түймелер, Тақтайшада |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 74 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 30 см |
| Өнімнің ені | 126 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸








