
Әйелдерге арналған ринстондары бар гүлді баспасы бар сәнді футболка
4 800 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:9710
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған күнделікті ашық түсті футболка
Гүлді баспа, жоғары сапалы матадан тігілген, гүлдер мен жапырақтардағы ринстондар шағын өлшемді, үшбұрышты мойын сызығы, бүйір ойықтары бар түзу кесілген.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: 90% вискоза, 10% эластин
Түсі: ақ фонда гүлді баспа
Өлшемі: М/L (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 66 см
Жеңнің ұзындығы: 29 см
Маусым: Көктем, жаз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 66 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 29 см |
| Өнімнің ені | 94 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸



