Шифоннан тігілген әйелдер блузкасы
Жасыл түсті, сәнді, сәнді. Үлкен капюшон, артқы жағындағы V-мойын, V-мойын. Қысқа жеңдер серпімді, күмістен басылған, қыздың фигурасы мен дерексіз өрнектері бар. Тік пішім, тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Шифон
Түсі: Жасыл
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысының көлемі: 84
Санның көлемі: 92
Бұйымның ұзындығы: 57 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Стильдер | Жең жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Резеңке |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸








