Маусымның хиті! Арқасы ашық, сырғымалы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48
Түсі: Сүтті
Миди ұзындығы: 119 см
Белдіктерде
Көйлек Үйлесімі Өте жақсы үйлеседі:
Күртешелермен, пиджактармен, күртешелермен
Көйлектердің астына ең жақсы киетін водолазкалармен және лонгсливтермен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Кеуде айналымы | 97 см |
| Бел орамы | 81 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Сүт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 300 ₸





