Әйелдерге арналған тік пішімді Палаццо шалбары
Өлшемі: 44-46, 52-54
Маусым: Демисезон
Кең сәнді тік шалбар
Түсі: Қою сұр
Мата: Жүн 67%, Полиэстер 30%, Ликра 3 %
Белдікте, сыдырмада
Бұйымның ұзындығы: 116 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 89 см
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 89 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Жүн |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Қою сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸




