Кең тік палаццо шалбары, биік қонышты.
Жасырын сыдырма ілгек
Қозғалысқа бөгет жасамайтын сәнді ыңғайлы шалбарлар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48 - Ресейлік өлшем белгіленді
Матаның түрі: Полиэстер:
Түсі:
Бұйымның ұзындығы: 112 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 84 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 84 см |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Сарғыш |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸





