Маусымның хиті - Сұлтанканың жоғары белді кең аяқты сәнді трикотаж шалбары
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 54-56 - Белгіленген ресейлік өлшем
Түсі: Жасыл
Матаның түрі: Полиэстер (Трикотаж)
Бекіткіштер жоқ (кең серпімді жолақпен)
Бұйымның ұзындығы: 80 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 50 см
2 Жапсырма қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 50 см |
| Бекіткіш | Бекіткіш жоқ |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жамбас айналымы | 120 см |
| Бел орамы | 94 см |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Шалбар фасоны | Шароварлар |
| Түсі | Жасыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 400 ₸





