Кешкі сәнді Палаццо шалбары орта бойлы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44 - ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 105 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 83 см
Ринстондары бар Гипюрден жасалған бүйірлік ендірме
Тіке еркін пішілген шалбар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 83 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Гипюр |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 700 ₸




