Әйелдердің тік пішілген шалбары аласа бойлы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44 - ресейлік өлшем)
Түсі: Қара
Матаның түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 105 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 82 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 82 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Халықаралық өлшем | M |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Қону | Төмен бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 400 ₸





