Сәнді әйелдер шалбары тіке еркін стильде - Кулоттар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (48 - 50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 112 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 87 см
Матаның түрі: Bawelna (Мақта) - Ұстағанда жағымды, жұмсақ, тығыздығы орташа.
Аздап мыжылады
Оң жақ қалтаның әрлеуі - ринстондармен тойтармалар, ринстондармен сәндік өрнек
Ринстондармен сол жақ тойтарма қалтаның әрлеуі
4 Қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 87 см |
| Бекіткіш | бауын байлау |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Белбеу |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 - 50 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Спорттық |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар, Кесу |
| Матаның түрі | Коттон |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸





