Алдыңғы сыдырмасы бар, үш қатпарлы әйелдер миди юбкасы
Түрік өндірушілерінен
Жоғары отырғыш, белдік жиынтықта
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Бұйымның ұзындығы: 54 см
Түсі: Теракотовый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер, Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 54 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸





