Артқы жағында толық ұзындықтағы сыдырмасы бар әдемі тік қиылған белдемше
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Созу
Өлшемі: 56 - 58
Бел орамасы: 97 см
Жамбас шеңбері:124
Ұзындығы: 58 см
Түсі Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 58 |
| Бел орамы | 97 см |
| Жамбас айналымы | 124 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Стретч |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 58 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXXL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸




