Жарасымды ұзын белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Макси ұзындығы - 101 см
Түсі Қара
Юбка алдынан тіке пішілген, қамытта
Артқы жағындағы белдемше: Қамытта, Бүктемелер
Маусым: Көктем, Күз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Қыс |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 101 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 200 ₸





