Әйелдердің әдемі трикотаж юбкасының өлшемі 44-46
Сыдырмалы, бүйір қалталары бар
Асимметрия
Қара Түсті
Белдемшенің ұзындығы - 76 см
Белдік жиынтықта
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Асимметриялық |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 76 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸






