48-50 өлшемді сәнді әйелдердің бүрмелі белдемшесі
Бүктемесі бар қамытта
Қара түсті, сыдырмалы белдіксіз
Ұзындығы: Макси
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 81 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Креп |
| Құрамы | Жатка |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 82 см |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸





