
Әйелдерге арналған қысқартылған кулот шалбары жоғары белде қара түсті
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:177
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған жоғары белді кулотты шалбар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 30 (М - 46 Ресейлік өлшем)
Маусым: Барлық маусымдық
Бұйымның ұзындығы: 92
Қадамдық тігіс бойынша ұзындық: 63
Түрік өндірушілерінен
Тізеден төмен ұзындық
Түсі: Қара
Жоғары отырғыш, белдікте, сыдырмада
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 63 см |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Кюлот шалбары |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸




