Әйелдер футболкасы 44 өлшем
Жеңсіз, дөңгелек мойын
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызғылт |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Өнімнің ені | 42 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 300 ₸





