Түймелері бар әйелдер күртешесі
Түрік өндірушілерінен
Қысқа жеңдер, ақ түсті
Маусым: Көктем, жаз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 65 см |
| мойын айналымы | 35 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Мақта |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Аппликация, Түймелер |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 15 см |
| Өнімнің ені | 41 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸





