Үсті қысқа жеңді, өлшемі 58-64 әйелдер көйлегі
Жеңіл, ыңғайлы габаритті жейделер
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Бел орамы | 92 см |
| мойын айналымы | 41 см |
| Жамбас айналымы | 117 см |
| Кеуде айналымы | 113 см |
| Стильдер | тік |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | 2XL-3XL |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Жиналмалы жаға |
| Жең фасоны | Шынтаққа дейін |
| Стиль | Күнделікті |
| өрнектер мен принттер | Геометриялық өрнек |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 76 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 32 см |
| Өнімнің ені | 122 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸





