Воландары бар қамыттағы сәнді әйелдер белдемшесі
Сүтті түсті, қамытта, жалтыратылған пішім, белдемшенің алдыңғы жағындағы белдемшелер блесткимен кестеленген, сыдырмамен жабылатын, максималды ұзындығы, тік жиегі.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Сүтті
Бұйымның ұзындығы: 91 см
Матаның түрі: Айқыш-дестелегіш
Өлшем:
4 XL ( ресейлік өлшеммен белгіленген 56)
Бел орамасы: 102 см
Санның айналасы: 120 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 56 |
| Бел орамы | 102 см |
| Жамбас айналымы | 120 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сүт |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 91 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 4XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 500 ₸






