Әйелдерге арналған Жеңіл әдемі белдемше
Нәзік кремді реңкте Юбка жұқа полиэфирден тігілген, сыналары бар - Гуипюрден жасалған кірістірулер, 8 сыналар юбка бойымен ағып, жеңілдік әсерін жасайды. Гипюрден жамбастың ортасына кірістіру. Жасырын сыдырма, белдемшенің астыңғы астары.
Түсі: Ақшыл
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Кремді |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 67% Полиэстер, 33% Вискоза |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 87 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸





