Маусымның тренді - еркін стильдегі қысқартылған әйелдер шалбары
Ақ түсті, мақта, орташа жарасымды, белдік, белдік ілмектері, жасырын найзағай және 2 түймелі.
Тіке еркін пішілген, шалбардың енін реттеуге арналған бекіткіштер қарастырылған.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бұйымның ұзындығы: 80 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Шалбар фасоны | Қысқартылған |
| Түсі | Ақ |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Спорттық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 57 см |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸






