Бір түсті ақ түсті кең тік пішімді шалбар
Түсі ақ, мақта, аласа, белдікке арналған ілмектері бар белдік
Екі бүйірлі ойық қалта, тік қиық.
Жасырын алдыңғы сыдырма және түймелі ілгек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: (42 - 44 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Бұйымның ұзындығы: 106 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 - 44 |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Ақ |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 82 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸





