
Әйелдерге арналған дөңгелек мойын сызығы бар ринстоннан жасалған аралас футболка
4 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1231
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған аралас футболка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Вискоза
Түсі: Аралас - Қарадан ақ-қара шаршыға
Дөңгелек мойын және қысқа жеңді сәнді футболка
Джинсы, Юбка, шалбарға жарайды
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Футболка |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 67 см |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Бұйымның жең ұзындығы | 22 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Силуэт | Тікелей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| өрнектер мен принттер | Геометриялық өрнек |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Қара |
| Өнімнің ені | 100 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 100 ₸




