
Әйелдерге арналған үшбұрышты мойын сызығы бар жеңсіз миди жазғы көйлек
7 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1530
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Бірегей Жазғы көйлек
Жеңсіз миди ұзындығы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: 101 см
Бел орамасы: 72 см
Кеуде қуысы: 87 см
Жамбас шеңбері:97 см
V - Алдыңғы және артқы үшбұрышты ойықпен
Қамыттағы бел сызығы бойынша
Алдыңғы жағы драппен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸




