Әйелдер футболкасы
Ақ түсті, пионер галстугі бар жалған бұралмалы жағасы бар, қысқа реттелетін жең ұзындығы, тік кесілген
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Сүтті-ақ
Матаның түрі: 92% вискоза, 8% эластин
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Жеңнің ұзындығы: 21 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Ақ |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 82 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 21 см |
| Өнімнің ені | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸




