Күнделікті Әйелдер футболкасы
Қызғылт түсті, фигураның кез келген түріне жақсы бейімделеді. Тік пішім
түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қызғылт
Түрі 90% Вискоза, 10% Эластин
Бұйымның ұзындығы: 59 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қызғылт |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | 90% Вискоза, 10% Эластин |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 59 см |
| Өнімнің ені | 80 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 500 ₸




