Әйелдерге арналған сәнді белдемше
Ашық сарғыш түсті қоңыр түсті ендірмелермен және кең шатырлы гүлді баспамен біріктірілген, орташа жарасымды, алау жағылған қиық, түймесі бар жапқыш қалта, сыдырма, максималды ұзындық.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 3XL (54 - белгіленген ресейлік өлшем)
Белдемшенің ұзындығы: 83 см
Бел орамасы: 92 см
Санның айналасы: 117 см
Матаның түрі: Мақта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Бел орамы | 88 см |
| Жамбас айналымы | 113 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 83 см |
| Қалта саны | 1 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸




