Кеудешеде орамалы бар жазғы, бел сызығы бойынша қиылған көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшем: 42. 46
Кең, жеңіл V-мойын көйлек
Воландары бар шынтаққа дейінгі жеңдер
Ұзындығы: Көйлек - 114 см
Жеңнің ұзындығы: 34 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/46 |
| Маусым | Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Коттон |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Жең фасоны | желбіршекпен |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸




