
Әйелдерге арналған тіке пішілген, ринстондармен кестеленген күнделікті көйлек
7 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:21
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Ринстондармен кестеленген күнделікті тік көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52
Матаның түрі: Полиэстер (Салқындату)
Ұзындығы: Макси - 118 см
Тік, еркін пішілген. Көйлекке ринстондармен кестеленген сурет
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Бел орамы | 88 см |
| Кеуде айналымы | 110 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸



