Қаптағы әдемі трикотаж көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Бұйымның ұзындығы: 92 см
2 Ішкі бүйір қалта
Түсі Қою сұр жолаққа қара
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қара |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Көйлек фасоны | Футляр көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Кеуде айналымы | 91 см |
| Стиль | Жастар |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Көйлек ұзындығы | Қысқа/шағын |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸







