Нәзік, жеңіл, өте әдемі бел сызығы бойынша қиылған көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44, 46
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 70
Жамбас шеңбері: 96
Кеуде қуысы: 86
Бұйымның ұзындығы: 135 см
Жеңінің ұзындығы: 42 см.
Макси ұзындығы, Еденге дейін ұзын
Негізгі түстің түсі көк, ірі түсті
Астары бар, белбеуі бар көйлек
Серпімді үш ширек жеңдер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Халықаралық өлшем | M |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Түсі | Көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 800 ₸






