Жеңіл, 36 - 38 өлшемді көктемгі белдемше
Бұйымның ұзындығы - 77 см.
Шаттлдарда, астарында, сыдырмада
Матаның түрі: Шифон
түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Белдемше түрі | Көп қабатты |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Кесте |
| Өнімнің ұзындығы | 77 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 600 ₸





