42 өлшемді сәнді көйлек
Кеудесіне жиналған әдемі көйлек,
Белдігі бар белдікке қондырма
Миди ұзындығы - 96 см
Слоттың артында астары бар көйлек,
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸




