Қатпарлы көпқабатты әйелдер белдемшесі
Кілегей түсті, полиэстерден жасалған мақта, белдемшеде белдемше қабаттарының арасына бау тігілген. Күнделікті әйелдер юбкасы көктемгі жаз, максималды ұзындық, сыдырмамен жабылатын, орташа өлшемді, тік жиегі, астары бар.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта, Полиэстер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Кремді |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер, Бүрмелер, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 86 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸






