Әйелдерге арналған бір жылдық белдемше
Ашық сарғыш түсті, Сыналары бар Годет юбкасы, Максималды ұзындығы, жалпақ кесіндісі, орташа биіктігі. Қамытта. Сыдырмалы ілмек. Астары бар жеңіл жазғы белдемше.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L (46|48 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Бұйымның ұзындығы: 84 см
Бел орамасы: 78|80 см
Санның айналасы: 100|102 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸







