Стильді Аралас эко-былғары және Трикотаж әйелдер юбкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44 - 46
Макси ұзындығы - 96 см
Бел орамасы: 76 см
Санның айналасы 102 см
капучино түсі
Найзағай
түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Капучино |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Эко-тері |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Былғары кірістірулер |
| Өнімнің ұзындығы | 96 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸




