Түрік өндірушілерінің аралас юбкасы
Матаның түрі: Эко Былғары, Трикотаж
Өлшемдері: 48: 50
48 өлшемдегі бел шеңбері: 78 см
48 өлшемдегі бел шеңбері: 104 см
50 өлшемдегі бел шеңбері: 82 -84 см
Өлшемі 50 жамбас шеңбері: 108 см
Ұзындығы: - 90 см
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 84 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Эко-тері |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Былғары кірістірулер |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸






