Әйелдерге арналған ашық түсті кофе түсті белдемше 54
Креп -Дестелегіш белдемше, Жапырақтар мен гүл түріндегі кестеленген қамыт ринстондармен кестеленген
Макси ұзындығы - 84 см
Түркия
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 117 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Өнімнің ұзындығы | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸





