Әдемі Нәзік белдемше
Алтын-күміс түсті, сыналармен жағылған кесінді. Алдынан гипюрлі ендірме. Белдіктегі белдемше, сыдырмамен жабылатын. Миди ұзындығы, тік жиегі.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Белдемшенің ұзындығы - 67 см
Матаның түрі: полиэстер
Түсі: Алтын-күміс
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Алтын |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің ұзындығы | 67 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 600 ₸






