Еркін пішілген жеңіл күнделікті көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48, 52, 54, 56
Көйлектің ұзындығы - 115 см
Жеңінің ұзындығы - 18 см
Түсі: Көгілдір
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің етегіндегі сурет ринстондармен безендірілген
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 105 см |
| Көйлек фасоны | Бос пішім |
| Стиль | Спорттық |
| Түсі | Джинсы |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸




