Әйелдерге арналған 42 өлшемді трикотаж топ
Түсі: шие
Белдіктері бар, Қысқа
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Түсі | Күрең |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, Матадан жасалған гүлдер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 48 см |
| Өнімнің ені | 38 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸








