Қара түсті сыдырмасы бар джинсы әйелдер күртеше - осы маусымның сән үлгісі.
Еркін пішінінің арқасында күрте қозғалысты шектемейді және кез келген пішінге сай келеді.
Джинсы күрте мақтадан тігілген джинсыдан тігілген.
Пиджак ұзын бойлы әйелдерге жарайды.
Пиджактың алдыңғы сөрелерінде ринстондар, 2 ішкі қалта бар.
Сыдырмамен жабылатын, ойығы бар бос жеңдер
Қозғалыс кезінде ыңғайлы болу үшін екі бүйірлік тілік
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52-54
Матаның түрі: Джинсы
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Күртке түрі | Джинс |
| Матаның түрі | Джинс |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Құрамы | 90% Джинсы, 10% Полиэстер |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 300 ₸





