Арқасы ашық әйелдерге арналған кешкі көйлек
Белдіктерде, Асимметрия,
Бел аймағында жиналған, юбка асимметриялы
Өлшемі: 40-42
Көйлектің ұзындығы: Миди
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 64 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 600 ₸




