Нәзік, әдемі кешкі фигураға сай келетін көйлек
түрік өндірушілерінен 44 өлшем
Өлшемі: 40
Түсі: Қара-алтын
Кеуде қуысы:80 см
Санның айналасы: 86 см
Бел орамасы: 62 см
Бұйымның ұзындығы: 98 см
Полиэстер (Салқындату)
Иығынан тыс кеудеше
Арқасы ашық, дене бітімі сымбатты
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸



