Өлшемі 50 әдемі, жеңіл әйелдер туникасы
Асимметрия,
Бұйымның ұзындығы: -88 - 113 см
Жеңнің ұзындығы: 58 см
Шифоннан тігілген туника астары моншақпен өрнектелген
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Стильдер | Асимметрия |
| Өнім түрі | Туника |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Шифон |
| Силуэт | Кеңейтілген |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Кеңейтілген |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Кестеленген өрнектер |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 108 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸








