Әйелдердің кешкі көйлегі алдыңғы жағында бүйір ойығы бар жартылай бекітілген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50
Бел орамасы: 82 см
Кеуде қуысы: 100 см
Жамбас шеңбері: 108 см
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: 146 см
Қанық, қызыл түсті. Белдіктерде,
Кеудеше әдемі блестки гипюрмен безендірілген.
Ұзындығы: Еденге дейін ұзын
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Кеуде айналымы | 101 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | каре |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер, пайеткалар |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 500 ₸




